Historie školy


Jazykový a vzdělávací institut se od roku 2010 etabluje na olomouckém trhu. Portfolium obsahuje veškeré jazykové služby na nejvyšší úrovni. Avšak naší doménou je jazykové vzdělávání: kurzy pro veřejnost, individuální, firemní výuka či denní pomaturitní studium.

Lektorský a překladatelský tým je sestaven z odborníků, kteří se stále vzdělávají v nových metodách a trendech. K tomu dopomáhá i samotné vybavení učeben, které klientům nabízí nejen maximální komfort, ale též usnadnění cesty ke zvládnutí cizího jazyka. Institut se nachází v centru města Olomouce na Koželužské 20, takže je dostupný všem zájemcům, ať již jsou mobilní či přichází pěšky. Bezbariérový přístup nebrání výuce ani pohybově handicapovaným.

Devizou Jazykového a vzdělávacího institutu je realizace široké nabídky jazykových kurzů. Od klasických evropských jako je angličtina, němčina, španělština, ruština, francouzština, italština, ukrajinština, polština přes méně tradiční švédštinu, řečtinu, turečtinu nebo portugalštinu až po vysloveně exotické jazyky jako je japonština, arabština či čínština.

Využíváme veškerých možných i nemožných metod, abychom Vás připravili ke zkouškám, rozmluvili na dovolenou nebo na služební cestu. Zdokonalili Vaše jazykové dovednosti a společně odkryli tajemné stránky nového jazyka.

Naše poslední úspěchy:

V roce 2013 jsme získali akreditaci MŠMT na realizaci jazykových kurzů pro pedagogické pracovníky v rámci programu DVPP.

V roce 2014 jsme byli zařazeni do vyhlášky MŠMT na seznam institucí poskytující jednoleté denní studium, tzv. denní pomaturitní studium angličtiny, němčiny, ruštiny a španělštiny.

Aktuálně realizujeme projekt OPVK s názvem Professional Language s reg. č. CZ.1./07/3.2.05/03.0027.© 2019, Jazykový a vzdělávací institut s.r.o. – všechna práva vyhrazena | Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Nahoru ↑